wybierz język:

Paweł Kosior

Doświadczony tłumacz i copywriter.

Witam na mojej stronie!

Jestem zawodowym tłumaczem i copywriterem, specjalizuję się w tekstach technicznych i marketingowych (więcej w dziale Doświadczenie).


Pracuję w następujących parach językowych:
język francuski → polski
angielski → polski, francuski
polski → francuski

Portfolio
 

Tłumaczenia, korekta, edycja i konwersja dokumentów

Jeśli szukasz doświadczonego tłumacza języka angielskiego lub francuskiego, to jesteś we właściwym miejscu. Od 13 lat pracuję z tekstami technicznymi (motoryzacja, budownictwo, informatyka) oraz marketingowymi (slogany, ulotki, strony www).

Opinie klientów

„Witam, Paweł Kosior współpracuje z naszym biurem od 2005 roku w zakresie tłumaczeń z języka francuskiego na j. polski i odwrotnie oraz z języka angielskiego na j. francuski. Tłumaczenia otrzymujemy zawsze w terminie. Brak zastrzeżeń co do jakości tłumaczeń”.

Sławomir Zając, Atet

„Profesjonany kontakt i wykonanie”.

PW Investments

„Dobry warsztat tłumaczeniowy, solidność i rzetelność w wykonywaniu zleceń - polecam”.

Maciej Andrzejczak, ProVerba

„Polecam, szybko solidnie no i dobre tłumaczenie”.

Interactive Marketing Partner

Inne usługi

  • Korekta tekstów pisanych w języku polskim i francuskim: dzięki mojemu przywiązaniu do szczegółów oraz dokładności, a także dodatkowej korekcie wykonywanej przez niezależnego specjalistę, mogę spokojnie podpisać się pod każdą swoją pracą. Chętnie sprawdzę tekst specjalistyczny (informatyka, budownictwo, motoryzacja, chemia) pod kątem poprawności ortograficznej i merytorycznej.
  • Konwersja plików PDF oraz skanów do formatu edytowalnego w programie Word, odtwarzanie pierwotnej struktury dokumentu po konwersji, tłumaczenie napisów na obrazkach etc.
  • Redakcja/adaptacja/transkreacja: nigdy nie tłumaczę słowo w słowo, zawsze dostosowuję tekst do wymogów docelowego odbiorcy, zwłaszcza w przypadku tłumaczeń reklam.
Paweł Kosior tłumacz